grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsiyle anılarımız...

+10
GüLçİnCiX
merve925
qulcin
EREN_X
erendilek
eren98
simay_yoshym
$IL@
cemre12344
Hepsici Ayşenur
14 posters

Hepsiyle anılarımız... Empty Hepsiyle anılarımız...

Mesaj  Hepsici Ayşenur Çarş. Şub. 21, 2007 11:25 am

Hepsi'yi gördüyseniz neler yaptığınızı bize de anlatın..

örneğin ben görmedim göremediiiiiiiiiiiiiiiimmmmm Crying or Very sad Crying or Very sad confused No No
Hepsici Ayşenur
Hepsici Ayşenur

Hepsiyle anılarımız... Empty Geri: Hepsiyle anılarımız...

Mesaj  cemre12344 Perş. Şub. 22, 2007 8:31 am

Ohoooo hangi birini anlatıyım? Very Happy (sanki çokmuş gibi)
cemre12344
cemre12344
yUmOSUm CeMReM{CeMRe MaNiA AdMİn}

https://gruphepsifanlari22.yetkin-forum.com

Mesaj  $IL@ Cuma Mart 23, 2007 1:10 pm

cemre12344 demiş ki:Ohoooo hangi birini anlatıyım? Very Happy (sanki çokmuş gibi)
çok komiksin sıla Very Happy Very Happy

bn bi tek maxland da gördümmm öhüüümmmmm hiç yaklaşmadım bileeeeeeeeeeeeee..............
$IL@
$IL@

Mesaj  simay_yoshym Cuma Tem. 13, 2007 10:27 am

şidmi bnm hpsiyle ilgili 3 anım var ikisi konser biri imza günü.

İlk konserim bi maxland konseriydi.en öndeydim ve hepsi çıktığında çığlık çığlığa bağırdım dha sonra yaseminin dikkatini çekebilmek için yasemin sana aşığım die bağırdım şarkıının ortasında yasemin o sırada bnm olduğum taraftaydı ve gülmemek için kndini zor tuttu dha snra knser byunca bna gülümsediii ve iki kere öpücük attı...Smile))))))))))))))))))

ikinci konserim ise bu seneki maxland konseriydi.orda da en öndeydim ve bu sfer yoshyme bnmle evlenir misin die bağırdım o yine gülmemek için kndini zor tuttu ve bna iki kere öpücük attıSmile))))))))

ankara imza günüydü.ve ben erkenden gitmiştim daha sonra imza sırasına geçtim ve sıranın bana gelmesini bekledim.sıra bana geldiğinde direk yaseminin ynına gittim sni öpebilirmym ddim o da yasak cnm ddi adın ne ddi bnde simay ddm hımm ne güsel adın varmış snn dedi bnde snn kdr güzel olmasın ama ddm snran imza attı ve imza gnünde ara ara bna bakıp poz vrdi o rsimleri odamın dvarına astmm:))))))))
simay_yoshym
simay_yoshym
Mod

Mesaj  eren98 Cuma Ağus. 03, 2007 8:10 am

arkadaşlar arkadaşımla yolda gidiyoduk bide battık gülçin abla gülçin ablata sarıldım öptüm şansada yanımda cp telefonu var fotorafının çektim gülçinabladan msnsini istedim bizim msnmiz yok dedi eren abla cemreabla yasemin ablanapıyor gülçin abda
ggülçin:dediki evdelerdedi
gülçin.neysebenim işim var gitmem gerek
ben:ya gitme
güğlçin:gitmeliyim görüşürüz dedi

oanı unutmuyorum hiç
1 kere daha görmüştüm

En son tarafından Çarş. Ağus. 29, 2007 6:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eren98
eren98
erenci gülçinci çılgın MoD

http://gruphepsiciler98.süper.forum.net

Mesaj  cemre12344 Salı Ağus. 07, 2007 4:18 am

ben hepsiyi ilk maxland konserinde gördüm {geçen seneki} ama arkalardan izledğim için tadına varamadım =( daha sonra ankarada imza günleri vardı kaçırırmıyımm Very Happy ona gittim sırada ezildik alıodm az klsn göremicekmiim diye =( sora dışarı stand yaptılar odan aldık imzayı fotoraf çekilmesine izn vermediler!öptürmediler de! =( sora biz köşeye geçtik tam glçnn dibindeydik ama cemre uzaktaydı =( gülçiiiiin diye yırtındık bize baktı poz verdi arkim fotoyu çekip ayy çok tatlı yaa diye baırdı eren ona baktı güldü aaay eren bna bktı die çılık attı Very Happy bnm foto makinam yktu kameraya aldm Very Happy spr bi gündü dönerkende ordaki hepsi resmlerinden brini çektik kopardk Very Happy o akşam da sezen aksu konseri vardı ona da gttm Very Happy cemreeee diye bi baırdım Very Happy herkes bna bktı Very Happy ama sora kapadım çenemi Very Happy gülçin bu tarafa geldiinde glçnnnnn dedm baktı güldü Very Happy butarafa geldikerinde hep yırtındım Very Happy bitiminde oryantal show yapıolardı diplerine gittim alkışladım koşarak çktılar cmre bna bktı bn cmre dedm yanımdaki adam kızım baırma dedi bnde pardn amca dedm zuhahah grcktnz çk kmkti Very Happy Laughing Laughing
en son olarak ta bu sene 2007 maxland de grdm hemde diplerinden!!torpilliydm Very Happy ama kulis olmadıı içn çıktıkları yerde durdum çıkarlarken dilim tutuldu dibimdelerdi ama konuşamadm sadece fotoraf çekebldm =( konuşamadım ama şebnem teyzenin arkasından izledm konseri cemre annesine bakınca bnde arkadan el sallıodm bnada bakıodu Very Happy Laughing sora tam bu tarafa su almaya gelmişlerdiki poz btti =( Very Happy alıcktm Very Happy ama cmree dedm el slldm baktı gülmsedi bide dil çıkardı yandan =P şeklinde ayy yicektm onu Very Happy Very Happy diplerndn izledm konseri mektubumuda verdm menejerlerine Very Happy inş. okumuştr aşkm! =( allah izin verirse belki 15 ağustosta ist. gidicem sete Very Happy =)
cemre12344
cemre12344
yUmOSUm CeMReM{CeMRe MaNiA AdMİn}

https://gruphepsifanlari22.yetkin-forum.com

Mesaj  erendilek Salı Ağus. 07, 2007 5:56 am

ben ir kersinde bostancıda akimin doğum gününü kutlamak için doğum gününü kutlayacağım ız arkimle gittikl baktık hepsinin sesi gelio hepsinin konseri wardı ve arkm hrkesi bekletip konseri zaldik ve sobrasında ise yanına gittik ama arabbadalardı ben kaçtımda girdim arkişmde gşremek çin ağladı ay ne gğnde yha o neys eyanına gittik o cemrenin ven ernein ve ogünü erenn mn adresini aldık.
erendilek
erendilek
Erenjii-ii Çılgın Mod

Mesaj  eren98 Cuma Ağus. 10, 2007 2:10 am

eren98 demiş ki:arkadaşlar arkadaşımla yolda gidiyoduk bide battık gülçin abla gülçin ablata sarıldım öptüm şansada yanımda cp telefonu var fotorafının çektim gülçinabladan msnsini istedim bizim msnmiz yok dedi eren abla cemreabla yasemin ablanapıyor gülçin abda
ggülçin:dediki evdelerdedi
gülçin.neysebenim işim var gitmem gerek
ben:ya gitme
güğlçin:gitmeliyim görüşürüz dedi

oanı unutmuyorum hiç
benimki bu bidekonserine gitcem hemde bugün
eren98
eren98

Mesaj  EREN_X Ptsi Ağus. 13, 2007 2:50 am

NEYI ANADIM HIC GORMEDIM

EREN_X

Mesaj  qulcin Ptsi Ağus. 13, 2007 9:35 am

ben maxland da gördüm en önde izliysen seviyorum dedim bana güldü bende gülçin die bağıodum gülçin yanıma geldi seni seviyom dedim olda bana güldü bitişte kulise zor zor girdim korumaların altından işte gülçin bana imzasını verdi dierleride işte msn istedim yokmuş cep istedim verdiler işte her akşam yatmadan önce arıyom Very Happy
qulcin
qulcin

Mesaj  eren98 Ptsi Ağus. 13, 2007 11:02 am

arkadaşlar grup hepsinin konserindeyim çok güzel mutluyum telelfonla grup hepsiyi çektim tamammmı gün ozaman bana doğru elsallıyo çok şaşırdım sevindim ya Very Happy
hayatımım en butlu günüydü

En son tarafından Çarş. Ağus. 29, 2007 6:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eren98
eren98

Mesaj  merve925 Salı Ağus. 14, 2007 6:52 am

ben hiç göremedimmm Sad Sad Crying or Very sad No

merve925

Mesaj  eren98 Salı Ağus. 14, 2007 8:02 am

ben gördümmmmmmmm
eren98
eren98

Mesaj  GüLçİnCiX C.tesi Ağus. 18, 2007 7:03 am

bir kere gördüm ondada kıbrıstaydım konserde en onde izledim yani çok yakındım ama bir tülü bana bakmadılar yaa offf

En son tarafından Perş. Ağus. 30, 2007 1:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
GüLçİnCiX
GüLçİnCiX
GüLçİn HaStAsI SüPEr AdMiN

Mesaj  hepsidellisi C.tesi Ağus. 25, 2007 1:05 am

biz 40 derece partilerinde msj çekerim ilk 25 girdi m tanıştık ve imzalı eşyalarını aldım gülçinin bileziği cemrenin fuları erenin tokası yaseminin yüzüğünü aldım ama gözüm gibi bakıom
hepsidellisi
hepsidellisi
Admin}GÜLÇİNDELLİSİ{Admin

Mesaj  kömür prenses Ptsi Ağus. 27, 2007 2:10 am

grup hepsiyi 5 kere gördüm ama hangisini anlatıyim
kömür prenses
kömür prenses
CeMReM aŞkIm MoD

Hepsiyle anılarımız... Empty uçak

Mesaj  ezgigülçinezgi Cuma Eyl. 07, 2007 2:05 am

biz annemle uçakla seyahate çıkıyoduk annemin koltuğu benim önümdeydi sonra biz uçağa bindik arkadan sesler gelmeye başladı biz ikimiz şuraya siz ikiniz arkaya diye sonra benim ve annemin olduğu anlamıştım ses tanıdıktı sonra ben camdan bakıyodum gelip koltuğa oturduğumda yanımda gülçin onun yanında eren vardı cemre ve yasemin annemin yanındaydı ama çok güzeldi inene kadar kardeşmişiz gibi ilgilendiler benle Smile Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you I love you
ezgigülçinezgi
ezgigülçinezgi

Mesaj  ErenKeLeßeqi..!! Ptsi Tem. 07, 2008 2:15 pm

Hepsiyi Tanıyorum Msn Adresleri yok.. Cnkü menejerLeri çok titiz msn almalarına izin vermior neyse ... Konu acık Hepsi Aymerkezde cekimdeydi bnm teyzem oranın mğdğrğydü vbe bni hepsile taıstırdı cemre ile görüştüm tlfnda ama çok az menejerleri kızdı ama hepsiyle arkiyim artık menejerleri kızmıor..

Haftada 1 kere onlara qidiorm (= Eren En büyük fnm sensin dio mcxxx erenimmm
ErenKeLeßeqi..!!
ErenKeLeßeqi..!!